فروش خودرو | تحویل به روز خودرو | فروش فوری خودرو | خودرو |

فروش خودرو |سایت تخصصی خودرو |فروش خودرو| قیمت خودرو |خودرو |ایران خودرو|سایپا|پارس خودرو|گروه بهمن|مشخصات فنی خودرو|اطلاعات فنی خودرو|اخبار خودرو|مقالات خودرو|گالری تصاویر خودرو|فروش خودرو|

همه چیز درباره رنو کپچر + تصاویر رنو کپچر

همه چیز درباره رنو کپچر + تصاویر رنو کپچر

فروش خودرو، رنو شریک دیرینه ایران خودرویی ها این بار با محصول جدید و به روز خود پا به بازار ایران گذاشت خودرویی که با دست پر و کلکسیونی از افتخارات خودرویی پا به بازار ایران گذاشت.کراس اور شهری با موتور 1.2 لیتری توربو که یارای تولید 120 اسب بخار را در صورت تامین بنزین مناسب دارد و می تواند ظرف مدت 11.1 ثانیه به تندی یکصد کیلومتر بر ساعت دست یابد رنو کپچر با قیمت 105 میلیون توسط ایران خودرویی ها عرضه می گردد که در اولین فروش نقدی آن با قیمت 98 میلیون و نهصد هزار تومان با تحویل 45 روز به خریداران خود تحویل می گردد.

به نظر می رسد که با توجه به اقبال عمومی نسبت به خودروهای نیمه شاسی بلند و کراس اور، برند مطرح رنو، رنگ بندی جذاب و طراحی مدرن این خودرو، استقبال بازار از این مدل قطعی باشد اما باید منتظر ماند و دید که آیا در بلند مدت این کراس اور کوچک شهری می تواند یک خودرو رضایت بخش 100 میلیونی قلمداد شود یا در مقابل SUV های کلاسیک و بادوامی که قابلیت استفاده برون شهری را هم دارند ،به گزینه ای غیر کاربردی و گران قیمت بدل می شود.

شاسی بلند جمع و جور شهری رنو به نام کپچر بسیار زیبا و جذاب است. ظاهر پرغرور و جدی این خودرو با اختلاف رنگ بدنه با سقف خودرو بر زیبایی کپچر افزوده است. طیف وسیعی از امکانات برای این خودرو به صورت استاندارد تعریف شده است تا راحتی بیشتری برای سرنشینان خود فراهم کند و حس لوکس بودن و لذت رانندگی را منتقل نماید. این خودرو جاداری یک خودروی شاسی بلند و چابکی یک خودروی کوچک سواری را در هم آمیخته و بعنوان یک خودروی نو با طراحی متفاوت، سبک زندگی نوینی را به شما خواهد بخشید.

مزایای خودروی کپچر : 

  1. طراحی اسپرت بیرونی
  2. برند اروپایی
  3. برخورداری از موتور قدرتمند با تکنولوژی توربوشارژ
  4. برخورداری از گیربکس دو کلاچه

آشنایی با خودروی کپچر :

خودروی کپچر در دسته بندی خودروھا از منظر ابعادی یک خودروی شاسی بلند جمع و جور شھری یا به اصطلاح کراس اوور به حساب می آید. در واقع این خودرو جاداری یک خودروی شاسی بلند و چابکی یک خودروی کوچک سواری را در ھم آمیخته و دارای ظاھری بسیار زیبا و جذاب است که اختلاف رنگ بدنه با سقف خودرو نیز بر زیبایی ظاھری این خودرو افزوده است.

عمده مزیت و برتری این خودرو در قیاس با سایر خودروھای رقیب برخورداری از موتور بسیار قدرتمند و پرتوان توربوشارژ ھمراه با مصرف بسیار پایین سوخت است که با ھمراھی یک گیربکس دوکلاچه اتوماتیک سواری بسیار نرم و لذت بخشی را برای سرنشین فراھم خواھد کرد. در این خودرو طیف وسیعی از امکانات به صورت استاندارد تعریف شده است تا راحتی بیشتری برای سرنشینان خود فراھم کند و حس لوکس بودن و لذت رانندگی را منتقل نماید.

برخی از افتخارات این خودرو :

دارای 5 ستاره ایمنی از EuroNCAP

فروش 255.000 دستگاه در مدت 20 ماه در اروپا

سومین SUV سال 2014 در اروپا

اولین SUV سال 2015 در فرانسه

بھترین خودرو در نمایشگاه 2013 در سئول

فروش 1000 دستگاه در کشور کره در مدت 7 دقیقه

خودرو سال 2014 در کره

خودروی پر فروش برند رنو در سال 2014

برخی از ویژگی های این خودرو :

خودرویی کاربردی ھمراه با نوآوری، زیبا و برازنده

جمع و جور و یک کراس اور غیرتھاجمی

یک خودروی مدرن، بروز، شیک و باھوش

خودروی امن طبق استاندارھای روز اروپا v خودرویی جادار ،شیک و جذاب

تولید رنو در سایت والادولید اسپانیا

آشنایی با موتور رنو کپچر :

موتورH۵FT یکی از جدید ترین و مدرن ترین موتورھای رنو می باشد که دارای 4 سیلندر و ١۶ سوپاپ بوده و با داشتن توربو شارژ توانسته با حجم موتور ١٢٠٠ سی سی توان ١٢٠ اسب بخار را فراھم آورد. توربوشارژ این خودرو در محدوده دور موتور 2000 دور در دقیقه وارد مدار شده و حداکثر خروجی توان موتور از این دور قابل دسترسی است. لازم به ذکر است که دور موتور 2000 معمولاً از دنده ١ به بعد در دسترس قرار می گیرد و این بدین معنی است که حداکثر توان موتور را به محض خروج از دنده یک و در دنده دو خواھیم داشت و در نتیجه خودرو بسیار سریع شتاب گرفته و در صورت نیاز به حرکت پرشتاب می تواند بسیار لذت بخش باشد و به سرعت به نیاز راننده پاسخ دھد.

ضمن اینکه 90% قدرت موتور در دنده یک و دور موتور 1500 قابل دسترسی خواھد بود بنابراین در شتاب گیری و حرکت اولیه خودرو بسیار چابک خواھد بود. این امر بدلیل استفاده از تکنولوژی VVT در این موتور است.

در طراحی موتور این خودرو رنو از اصول طراحی موتور خودروھای فرمول یک خود بھره برده است و از آلومینیوم برای ساخت آن استفاده شده است و ھمانطور که مستحضرید رنو ھمه ساله در بین خودروھای مسابقات بین المللی فرمول یک جزو برترین ھا بوده است

آشنایی با گیربکس این خودرو :

گیربکس این خودرو از مدل EDC است که یکی از بروزترین گیربکس ھای اتوماتیک دو کلاچه می باشد .این گیربکس از نوع ۶ سرعته بوده و دنده ھای زوج بر روی یک کلاچ و دنده ھای فرد بر روی کلاچ دیگر قرار دارند. این تکنولوژی باعث می شود که تعویض دنده ھا در این خودرو بسیار به نرمی و روانی صورت گیرد و ھیچگونه احساس وقفه و تأخیری در تعویض دنده احساس نشود.

تصاویر جانبی : برای مشاهده سایز واقعی، روی هر کدام کلیک کنید.
تاریخ ارسال: سه‌شنبه 27 مرداد‌ماه سال 1394 ساعت 05:45 ب.ظ